Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Zabrze


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Zabrze

Windykacja w Zabrzu, oferowana przez Soltum, to profesjonalne usługi, których celem jest pomoc przedsiębiorcom w odzyskaniu należnych im pieniędzy. Dług może wynikać z niezapłaconych faktur, niewykonanych umów czy nierozliczonych zaliczek. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz wysokie standardy etyczne, przestrzegane przez wszystkich pracowników kancelarii.

            Współpracę z klientem rozpoczynamy zawsze od weryfikacji dokumentacji dotyczącej długu. Na tej podstawie określamy działania, jakie zostaną podjęte. Pierwszym krokiem jest zawiadomienie zobowiązanego o wierzytelności, którą powinien uregulować. To także zaproszenie do kontaktu i uzgodnienia indywidualnych warunków spłaty, zgodnych z oczekiwaniami naszego klienta.

Windykacja długów Zabrze

Windykacja długów w Zabrzu obejmuje również kontakt telefoniczny z nierzetelnym kontrahentem, podejmowany w sytuacji, w której wysłane pismo pozostało bez odpowiedzi. Wówczas przekonujemy dłużnika do dobrowolnego uregulowania należności, informując jednocześnie o konsekwencjach prawnych i finansowych dalszej zwłoki.

            Gdy i ta metoda nie przynosi oczekiwanego rezultatu, wdrażamy windykację terenową. Usługa polega na wizycie naszego pracownika w miejscu zamieszkania dłużnika lub w firmie, którą prowadzi. Podczas osobistego spotkania próbujemy wypracować satysfakcjonujące porozumienie, określające czas i formę spłaty należności.

Firma windykacyjna Zabrze

Nasza firma windykacyjna w Zabrzu oferuje także pełne wsparcie klientom podczas dochodzenia należności na drodze sądowej. Przygotowujemy pozew, niezbędne dokumenty oraz reprezentujemy cię w sądzie. Uzyskanie prawomocnego orzeczenia pozwala na odzyskanie pieniędzy przez komornika, w czym również wspieramy klientów.

            Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Wiemy, jak istotny jest dla ciebie czas, dlatego też gwarantujemy, że sprawą zajmiemy się niezwłocznie. Wszelkie niezbędne dokumenty możesz przekazać drogą elektroniczną, co znacznie przyspieszy realizację usług windykacyjnych dla twojej firmy.