Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Warszawa


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Warszawa

Jeśli chcesz szybko odzyskać należności wynikające z niezapłaconych przez kontrahentów faktur czy nierozliczonych zaliczek – skorzystaj z usługi windykacji w Warszawie, oferowanej przez Soltum. Współpracę zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy dokumentacji posiadanej przez klienta, co pozwala nam na indywidualne określenie rodzaju czynności windykacyjnych, jakie będziemy prowadzić.

Windykacja należności w Warszawie realizowana jest w kilku etapach. Pierwszym jest poinformowanie dłużnika o kwocie, jaką powinien uiścić, a także zaproszenie go do rozmów na temat ustalenia optymalnego planu spłat. Możliwość rozłożenia długu na raty uzgadniamy zawsze z naszymi klientami, aby wypracowane z dłużnikiem porozumienie było odzwierciedleniem waszych oczekiwań oraz możliwości finansowych zobowiązanego.

Windykacja należności Warszawa

Windykacja należności w Warszawie to także telefoniczne negocjacje z dłużnikiem, które realizujemy, gdy pisemne zawiadomienie o stanie wierzytelności okazuje się bezskuteczne. W tej sytuacji nasi pracownicy kontaktują się z osobą zobowiązaną do zapłaty, próbując uzgodnić warunki spłaty. A co w sytuacji, gdy dłużnik unika rozmowy?

Rozwiązaniem jest windykacja terenowa w Warszawie, którą wykonują nasi doświadczeni pracownicy. Ten rodzaj odzyskiwania należności polega na osobistym spotkaniu z dłużnikiem, w miejscu jego zamieszkania lub w siedzibie firmy, którą zarządza. Podczas rozmowy pracownik Soltum informuje o zadłużeniu, a także o konsekwencjach finansowych i prawnych dalszego unikania spłaty. Gdy i ta forma okazuje się bezskuteczna, sprawę kierujemy na drogę postępowania sądowego.

Jeśli szukasz skutecznej metody na odzyskanie należnych ci pieniędzy – skorzystaj z naszej oferty. Wystarczy, że skontaktujesz się z kancelarią Soltum, a już podczas pierwszej rozmowy poznasz wszystkie szczegóły przyszłej współpracy.