Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Toruń


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Toruń

Problemy z nierzetelnymi kontrahentami, którzy uporczywie unikają zapłaty należności, to częsta przyczyna kłopotów finansowych w firmie. Rozwiązaniem jest windykacja Toruń, czyli usługa, adresowana do tych z was, którzy poszukują skutecznych rozwiązań w zakresie odzyskiwania długów.

            Jak działamy? Windykacja należności w Toruniu prowadzona jest w kilku etapach. Twoją sprawą zajmie się doświadczony pracownik, znający nie tylko zasady związane z odzyskiwaniem długów, ale przede wszystkim regulujące tę kwestię przepisy prawa. Współpracę rozpoczniemy więc od rzetelnej analizy dokumentów dotyczących należności.

Firma windykacyjna Toruń

Nasza firma windykacyjna w Toruniu zajmuje się odzyskiwaniem długów w sposób metodyczny. Pierwszą czynnością, którą podejmujemy, jest wysłanie do zobowiązanego informacji o kwocie, jaką powinien uiścić oraz prośby o kontakt. W razie braku odpowiedzi wdrażamy windykację telefoniczną, która wykazuje się dużą skutecznością.

            Oferujemy kompleksowe usługi windykacyjne w Toruniu, dlatego też – gdy nierzetelny kontrahent nadal unika zapłaty – podejmujemy czynności terenowe. Wówczas nasz pracownik udaje się do miejsca zamieszkania dłużnika lub do siedziby firmy, którą prowadzi, aby uzgodnić warunki spłaty oraz poinformować go o skutkach finansowych i prawnych dalszego nieregulowania zobowiązań.

Windykacja długów Toruń

Windykacja długów w Toruniu obejmuje również etap postępowania sądowego. Rozwiązanie to wdrażamy w sytuacji, w której żadna ze wskazanych wcześniej metod nie przynosi pożądanego rezultatu. W imieniu naszego klienta przygotowujemy i składamy pozew, prowadząc sprawę, aż do rozstrzygnięcia jej przez właściwy sąd.

            Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu należnych ci pieniędzy – zapraszamy do kontaktu. Dokumenty wystarczy wysłać do nas mailem, aby prawnicy kancelarii niezwłocznie zajęli się sprawą. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy, a także zasady etyczne, stosowane przez każdego pracownika Soltum.