Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Radom


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Radom

Mierzysz się z problemem niezapłaconych przez kontrahenta faktur? Rozwiązaniem jest windykacja w Radomiu, oferowana przez Soltum. Jesteśmy kancelarią, którą tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie egzekucji należności. Cechuje nas skuteczność i dbałość o interesy naszych klientów.

Jak wygląda windykacja długów w Radomiu? Pierwszym krokiem jest poznanie dokumentacji, jaką dysponujesz. Na tej podstawie możemy podjąć skuteczne czynności egzekucyjne wobec dłużnika. Rozpoczynamy zawsze od pisemnego powiadomienia zobowiązanego o ciążącym na nim obowiązku zapłaty.

Windykacja należności Radom

W przypadku, gdy dłużnik nie zareaguje na nasze pismo, przechodzimy do drugiego etapu, którym jest telefoniczna windykacja należności w Radomiu. Nasi pracownicy kontaktują się z nierzetelnym kontrahentem, informując go o konsekwencjach prawnych i finansowych dalszego unikania zapłaty.

Gdy i ten sposób nie przynosi oczekiwanego efektu, windykator terenowy udaje się do miejsca zamieszkania dłużnika lub do prowadzonej przez niego firmy, aby osobiście uzgodnić warunki spłaty należności, w tym wysokość i ilość rat. W tym przypadku ściśle współdziałamy z naszym mocodawcą, aby wypracowane porozumienie było dla niego satysfakcjonujące.

Windykacja Radom

Oferowana przez nas windykacja w Radomiu obejmuje także etap sądowy, gdy dłużnik uchyla się od ciążącego na nim obowiązku lub nie wypełnia warunków podpisanego porozumienia. Wówczas rekomendujemy naszym klientom skierowanie sprawy na drogę postępowania cywilnego. Uzyskanie prawomocnego wyroku z klauzulą wykonalności umożliwia bowiem dochodzenie niezapłaconych kwot przez komornika.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o usłudze windykacji należności w Radomiu. Wszystkie niezbędne dokumenty możesz przesłać do nas w wersji elektronicznej, co znacznie przyspieszy rozpoczęcie procesu egzekucji zadłużenia.