Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Poznań


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Poznań

Jeśli zmagasz się z problemem nierzetelnego kontrahenta, który uporczywie unika zapłaty – rozwiązaniem jest prowadzona przez nas windykacja w Poznaniu. Usługa ta obejmuje szereg działań, których celem jest uregulowanie zaległości przez dłużnika. Dzięki zespołowi doświadczonych prawników, windykację prowadzimy nie tylko skutecznie, ale przede wszystkim w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Windykacja należności w Poznaniu niezbędna jest przede wszystkim w sytuacjach, w których niezapłacone przez kontrahentów należności mogą znacznie pogorszyć sytuację ekonomiczną firmy. Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy zawsze od dokładnej analizy posiadanych przez nich dokumentów związanych z długiem. Czynność ta pozwala nam na ustalenie optymalnego trybu postępowania w konkretnej sprawie.

Windykacja należności Poznań

Skuteczna windykacja należności w Poznaniu prowadzona jest w systemie etapowym. Pierwszym krokiem jest zawsze zawiadomienie dłużnika o rozpoczęciu czynności windykacyjnych, co pozwala ustalić dogodny dla obu stron system spłaty należności. Kolejnym etapem jest kontakt z dłużnikiem, realizowany zazwyczaj w formie rozmowy telefonicznej, którego celem jest przekonanie waszego kontrahenta do uregulowania należności.

Jeśli wskazane wcześniej próby nie przynoszą zmierzonego rezultatu – niezbędna jest windykacja terenowa w Poznaniu. Nasi pracownicy udają się wówczas do miejsca zamieszkania dłużnika lub do siedziby jego firmy, aby osobiście uzgodnić formę i termin uiszczenia należności. Wszystkie czynności wykonywane są nie tylko w zgodzie z obowiązującymi przepisami, ale także z zasadami etyki, którymi kierują się wszyscy nasi pracownicy. Zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z naszą kancelarią telefonicznie, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje obejmujące windykację w Poznaniu.