Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Piekary Śląskie


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Piekary Śląskie

Jeśli zastanawiasz się, jak odzyskać należność, której uporczywie nie chce uregulować twój klient – skorzystaj z możliwości, jakie daje windykacja w Piekarach Śląskich. Zajmujemy się profesjonalnąegzekucją długów pochodzących między innymi z tytułu niezapłaconych faktur, nierozliczonych zaliczek czy niewykonanych umów.

Wyróżnikiem naszej oferty jest kompleksowe wsparcie klienta oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Czynności windykacyjne zawsze poprzedzamy gruntowną analizą dokumentacji związanej z powstaniem należności. Dzięki temu możemy precyzyjnie wskazać optymalne sposoby egzekucji należności, które w konkretnym przypadku będą cechować się najwyższą skutecznością.

Windykacja należności Piekary Śląskie

Jak wygląda windykacja należności w Piekarach Śląskich realizowana przez Soltum? To usługa kilkuetapowa. Pierwszym krokiem jest poinformowanie dłużnika o istnieniu wierzytelności, co jest jednocześnie przypomnieniem o konieczności uregulowania zaległych kwot. W przypadku braku reakcji nawiązujemy telefoniczny kontakt z dłużnikiem, aby podczas rozmów wypracować satysfakcjonujące porozumienie.

Jeśli i ten sposób nie przynosi oczekiwanego rezultatu, wdrażana jest windykacja terenowa w Piekarach Śląskich. Ten sposób egzekucji polega na wizycie naszego pracownika w miejscu zamieszkania lub w siedzibie firmy dłużnika. Podczas spotkania informujemy zobowiązanego o konsekwencjach finansowych i prawnych związanych z dalszym unikaniem zapłaty. W przypadku braku woli współpracy kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.

Zapraszamy do współpracy! Pomożemy ci w odzyskaniu należnych ci pieniędzy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat usługi windykacyjnej. Współpracując z Soltum, masz gwarancję profesjonalizmu i skuteczności!