Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Katowice


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Łódź

Niezapłacone przez kontrahentów faktury mogą być przyczyną poważnych kłopotów finansowych każdej firmy. Rozwiązaniem jest windykacja Łódź, którą z sukcesem prowadzimy na zlecenie przedsiębiorców z różnych branż. Współpracując z Soltum, zyskujesz pewność, że odzyskaniem długów zajmą się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży windykacyjnej.

Czynności związane z dochodzeniem należności realizowane są w oparciu o obowiązujące prawo, a także zasady etyczne, których przestrzegają wszyscy nasi pracownicy. Windykacja należności w Łodzi prowadzona jest w kilku etapach, a pierwszym z nich jest zawsze dokładna analiza dokumentacji związanej z długiem, jaką dysponuje klient.

Windykacja Łódź

Jak wspomnieliśmy, windykacja Łódź to proces kilkuetapowy. W momencie rozpoczęcia czynności zmierzających do odzyskania należności kontaktujemy się z dłużnikiem, informując go o kwocie, jaką powinien uiścić. W razie braku reakcji dzwonimy do waszego kontrahenta, proponując dogodne warunki spłaty zaległości. Na tym etapie zwykle udaje się wypracować satysfakcjonujące obie strony porozumienie.

Gdy nie jest możliwe uzgodnienie warunków spłaty lub dłużnik unika kontaktu, wdrażana jest windykacja terenowa w Łodzi. Wówczas nasz pracownik pojawia się w miejscu zamieszkania lub w firmie osoby zobowiązanej do zapłaty należności, aby wskazać możliwości polubownego rozwiązania sprawy, zanim trafi na drogę postępowania sądowego. Windykacja terenowa prowadzona jest przez doświadczonych pracowników Soltum, wykazujących się nie tylko wiedzą merytoryczną, ale także zdolnościami negocjacyjnymi.

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na odzyskanie należności z tytułu niezapłaconych faktur, nierozliczonej zaliczki czy niewykonanej umowy – zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji na temat usługi windykacyjnej, a także przekażą zasady przyszłej współpracy.