Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Kraków


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Kraków

Windykacja Kraków jest usługą, jaką adresujemy do osób poszukujących skutecznego rozwiązania kłopotów z nierzetelnymi kontrahentami. Jeśli i ty borykasz się z problememniezapłaconych faktur, a twój klient uporczywie unika kontaktu – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawą zajmie zespół doświadczonych pracowników, specjalizujących się odzyskiwaniu należności pochodzących z różnych tytułów.

Aby móc skutecznie wyegzekwować dług naszą współpracę rozpoczynamy zawsze od dokładnej analizy dokumentacji, jaką posiada klient. Dzięki temu możemy przygotować optymalny schemat działania, zapewniający efektywność podejmowanych czynności. Windykacja należności w Krakowie realizowana jest w kilku etapach. Pierwszym krokiem jest zawsze powiadomienie kontrahenta o wysokości zadłużenia oraz zaproszenie do kontaktu, w celu uzgodnienia warunków spłaty.

Windykacja Kraków

Często dłużnicy uporczywie unikają kontaktu w sprawie istniejącego zadłużenia, mimo świadomości, że są zobowiązani do uregulowania określonych kwot. W takim przypadku windykacja Kraków realizowana jest w sposób telefoniczny. Bezpośrednia rozmowa zwykle przynosi oczekiwany rezultat, w wyniku czego uzgadniamy satysfakcjonujący obie strony terminarz spłat.

W sytuacji, w której dłużnik mimo wszystko nie wyraża woli uregulowania należności lub unika rozmowy z naszymi pracownikami, wdrażana jest windykacja terenowa w Krakowie. Doświadczony pracownik Soltum pojawia się w miejscu zamieszkania dłużnika lub w siedzibie jego firmy, aby przekazać informacje o aktualnym stanie zadłużenia oraz uzgodnić warunki jego spłaty, informując o prawnych i finansowych konsekwencjach dalszego unikania spłaty należności.

Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat windykacji należności w Krakowie, jaką z sukcesem prowadzimy na rzecz naszych klientów. Podczas wstępnej, niezobowiązującej rozmowy, poznasz szczegóły przyszłej współpracy oraz uzyskasz odpowiedź na nurtujące cię pytania.