Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Kielce


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Kielce

Windykacja Kielce to usługa, jaką adresujemy do tych z was, którzy chcą rozwiązać problemy z nierzetelnymi kontrahentami. Jak zapewne wiecie, nieuregulowane faktury to jeden z powodów trudnej sytuacji polskich firm. Możemy w tym pomóc, wdrażając skuteczne rozwiązania w zakresie odzyskiwania długów.

            Jak pracujemy? Podstawą naszej współpracy z klientem jest zawsze analiza dokumentów dotyczących zadłużenia. Dzięki temu możemy opracować precyzyjny plan windykacyjny, który pozwala na podjęcie efektywnych działań. W swojej pracy kierujemy się obowiązującymi przepisami, a także zasadami etycznymi, których przestrzega każdy pracownik Soltum.

Windykacja należności Kielce

Oferowana przez nas windykacja należności w Kielcach jest procesem kilkuetapowym. Rozpoczynamy od zawiadomienia dłużnika o wysokości kwoty, jaką powinien uiścić. W razie braku reakcji kontaktujemy się z nim telefonicznie, przekazując informacje o konsekwencjach prawnych i finansowych dalszego unikania zapłaty.

            Gdy i ta metoda nie jest efektywna, wdrażana jest terenowa windykacja długów w Kielcach. W tym przypadku doświadczony pracownik naszej kancelarii spotyka się z twoim kontrahentem w miejscu jego zamieszkania lub w firmie, którą prowadzi. Podczas rozmowy ustalane są warunki spłaty należności, satysfakcjonujące obie strony.

Firma windykacyjna Kielce

Nasza firma windykacyjna w Kielcach zajmuje się także wsparciem klientów w rozwiązywaniu sporów na drodze sądowej. Gdy dłużnik nie wykazuje chęci do współpracy, rekomendujemy złożenie pozwu w postępowaniu cywilnym. Reprezentujemy cię przed sądem, a prawomocne orzeczenie otwiera kolejną możliwość odzyskania należności, jaką jest egzekucja komornicza.

            Zapraszamy do współpracy! Wiemy, jak istotny jest czas, dlatego też twoją sprawą zajmiemy się niezwłocznie. Wystarczy, że skontaktujesz się z Soltum i przekażesz wszystkie niezbędne dokumenty drogą elektroniczną. Nasi prawnicy, po ich analizie, zaproponują efektywne metody windykacji, które pozwolą odzyskać należne ci pieniądze.