Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Katowice


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Katowice

Niezapłacone faktury są jedną z najczęstszych przyczyn problemów finansowych w firmach. Jeśli chcesz uniknąć tego rodzaju kłopotów – skorzystaj z możliwości, jakie daje windykacja w Katowicach, realizowana przez Soltum. Skutecznie egzekwujemy długi, będące wynikiem niepłaconych faktur, nierozliczonych zaliczek czy niewykonanych umów.

Naszym atutem jest efektywność działań, realizowanych w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami etycznymi. Indywidualnie podchodzimy do każdej sprawy, na początku współpracy analizując posiadaną przez klienta dokumentację związaną z zadłużeniem. Dzięki temu możemy zaplanować czynności, które sprawią, że windykacja należności w Katowicach będzie naprawdę skuteczna.

Skuteczna windykacja należności Katowice

Jak wygląda skuteczna windykacja należności w Katowicach, realizowana przez Soltum? To działanie kilkuetapowe, którego celem jest odzyskanie zadłużenia od nierzetelnego kontrahenta. Pierwszym krokiem jest zawsze zawiadomienie dłużnika o należności, jaką powinien uregulować, wraz z zaproszeniem do uzgodnienia indywidualnych warunków spłaty. W przypadku braku reakcji ze strony waszego klienta kontaktujemy się z nim, informując o wysokości zobowiązania oraz o terminie jego uregulowania.

Jeśli i ta forma nie zdyscyplinuje dłużnika, podejmujemy czynności terenowe, osobiście spotykając się z nim w miejscu zamieszkania lub w siedzibie firmy, którą prowadzi. Windykacja długów w Katowicach w tej formie to także przekazanie informacji o konsekwencjach prawnych i finansowych dalszego unikania zapłaty. Proponując dłużnikowi rozłożenie należności na raty, ich wysokość zawsze uzgadniamy z naszymi klientami, aby wypracowane porozumienie zaspokajało w pełni wasze oczekiwania i interesy.

Jeśli szukacie skutecznego sposobu na odzyskanie należnych wam pieniędzy – skorzystajcie z naszej oferty. Soltum to zespół specjalistów, doświadczonych w windykacji długów w Katowicach. Wystarczy skontaktować się z naszą kancelarią, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o warunkach i zakresie przyszłej współpracy. Powierzając nam swoją sprawę, macie pewność, że zajmiemy się nią niezwłocznie!