Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Grójec


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Grójec

Problem z wyegzekwowaniem płatności za fakturę? Dłużnik unika kontaktu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Windykacja Grójec to usługa dedykowana firmom mającym trudności w odzyskaniu należnych im kwot, wynikających ze sprzedanych towarów i usług. Zlecając nam windykację, macie państwo pewność, że zostanie przeprowadzona w zgodzie z prawem oraz najwyższymi standardami etycznymi, obowiązującymi w Soltum.

Skuteczna windykacja w Grójcu realizowana jest w sposób mający na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Naszym celem jest doprowadzenie do polubownego załatwienia sporu, bez konieczności wnoszenia sprawy do sądu. Do tego celu wykorzystujemy skuteczne metody windykacyjne, których charakter dopasowujemy do rodzaju zadłużenia, a także postawy dłużnika.

Windykacja mazowieckie

Windykacja w mazowieckim prowadzona jest w oparciu o indywidualne ustalenia z klientem. Podstawą uzgodnień jest przede wszystkim termin oraz forma spłaty należności. Poszczególne czynności wykonane w danej sprawie podlegają szczegółowej rejestracji, co jest dowodem w ewentualnym postępowaniu sądowym na podejmowanie prób odzyskania długu w sposób polubowny.

Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Windykacja Grójec prowadzona przez Soltum to najwyższy standard obsługi, profesjonalizm oraz skuteczność. Swoje działania opieramy na doświadczeniu i wiedzy prawnej, dzięki czemu wszystkie czynności windykacyjne zgodne są z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o usłudze windykacji w województwie mazowieckim.