Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Gliwice


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Gliwice

Windykacja należności w Gliwicach to profesjonalne usługi, pomocne tym z was, którzy borykają się z problemem nierzetelnego kontrahenta. Jeśli wystawiłeś fakturę, której nie opłacił klient, czy zawarłeś umowę, ale wykonawca nie zrealizował jej należycie i z tego powodu należy ci się rekompensata – zwróć się do nas.

            Windykacja w Gliwicach prowadzona jest przez wyspecjalizowanych prawników Soltum. Działamy nie tylko w oparciu o obowiązujące przepisy, ale także o zasady etyczne, do których przestrzegania zobowiązany jest każdy pracownik naszej kancelarii. Masz więc pewność, że współpracujesz ze sprawdzonym, rzetelnym i doświadczonym partnerem.

Windykacja długów Gliwice

Jak wygląda windykacja długów w Gliwicach? Pierwszym krokiem, jaki podejmujemy, jest zawiadomienie zobowiązanego o wysokości kwoty, jaką powinien uiścić. Pismo jest jednocześnie zaproszeniem do kontaktu, abyśmy mogli ustalić warunki spłaty należności. W przypadku braku reakcji kolejnym etapem jest windykacja telefoniczna.

            Wówczas nasi specjaliści dzwonią do twojego kontrahenta, informując go o konsekwencjach prawnych i finansowych dalszego unikania zapłaty. Jeśli i ten sposób nie wykazuje pożądanej skuteczności, do miejsca zamieszkania dłużnika lub do siedziby jego firmy udaje się windykator terenowy. Podczas osobistej rozmowy ustala warunki spłaty należności.

Firma windykacyjna Gliwice

Nasza firma windykacyjna w Gliwicach zapewnia również reprezentację klienta na etapie postępowania sądowego. W sytuacji, w której dłużnik nie wywiązuje się z wcześniej podjętych zobowiązań lub unika kontaktu, rekomendujemy skierowanie sprawy na drogę cywilną. Efektem jest uzyskanie prawomocnego orzeczenia, które umożliwia odzyskanie należnych ci pieniędzy na drodze postępowania egzekucyjnego, prowadzonego przez komornika.

            Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług lub dowiedzieć się więcej na temat zasad windykacji w Gliwcach – zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz niezwłoczne zajęcie się twoją sprawą. Niezbędną dokumentację możesz przekazać do kancelarii Soltum drogą elektroniczną, co znacznie przyspieszy rozpoczęcie współpracy.