Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Gdynia


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Gdynia

Jak poradzić sobie z nierzetelnym kontrahentem, który uporczywie unika zapłaty należnych ci pieniędzy? Rozwiązaniem jest windykacja należności w Gdyni, oferowana przez naszą kancelarię. Zajmujemy się odzyskiwaniem długów będących wynikiem nieuregulowanych faktur, niewykonanych umów czy nierozliczonych zaliczek.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, rozpoczynając współpracę z klientem od gruntownej analizy posiadanej przez niego dokumentacji. Na tej podstawie opracowujemy plan windykacji, który następnie wdrażamy. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa oraz zasady etyczne, wprowadzone w naszej firmie.

Windykacja należności Gdynia

Windykacja w Gdyni to proces kilkuetapowy. Pierwszym krokiem jest zawiadomienie dłużnika o kwocie, jaką powinien uregulować. W razie braku kontaktu z jego strony wdrażamy windykację telefoniczną, przekazując zobowiązanemu informację o konsekwencjach finansowych i prawnych dalszego unikania zapłaty.

Kolejnym etapem jest terenowa windykacja długów w Gdyni, polegająca na osobistym spotkaniu z nierzetelnym kontrahentem w miejscu jego zamieszkania lub w siedzibie firmy, którą prowadzi. Wówczas nasi pracownicy podejmują próbę wypracowania satysfakcjonującego obie strony porozumienia, określającego sposób oraz termin uregulowania zadłużenia.

Skuteczna windykacja Gdynia

Skuteczna windykacja w Gdyni obejmuje również postępowanie sądowe, które rekomendujemy naszym klientom, w przypadku braku reakcji ze strony dłużnika. Wówczas zapewniamy profesjonalną reprezentację, zarówno przed właściwym sądem, jak i podczas czynności egzekucyjnych, dokonywanych przez komornika.

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera, który pomoże ci odzyskać nieuiszczone należności – skontaktuj się z naszą kancelarią. Wystarczy przekazać niezbędne dokumenty, aby nasi prawnicy zajęli się niezwłocznie twoją sprawą. Zapewniamy sprawną i profesjonalną obsługę, której celem jest ochrona twoich interesów.