Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Częstochowa


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Częstochowa

Windykacja długów w Częstochowie to usługa, jaką adresujemy do klientów borykających się z trudnościami w ściągnięciu należności od nierzetelnych kontrahentów. Niezapłacone faktury, nierozliczone zaliczki czy nienależycie wykonana umowa – to tylko kilka przykładów długów, jakimi się zajmujemy.

Jeśli chcesz uniknąć problemów z płynnością finansową twojej firmy, której bezpośrednią przyczyną są niezapłacone przez klientów należności – skontaktuj się z naszą kancelarią. Proces odzyskiwania długów jest kilkuetapowy, a pierwszym krokiem, jaki wykonamy, będzie zawiadomienie zobowiązanego o wysokości kwoty do uiszczenia.

Windykacja należności Częstochowa

Na stałe monitorujemy efekty poszczególnych działań, dlatego też w przypadku braku reakcji ze strony dłużnika, wdrażana jest telefoniczna windykacja należności w Częstochowie. To etap, w którym dzwonimy do zobowiązanego, informując o skutkach dalszego uchylania się od obowiązku zapłaty należności.

Następnym krokiem jest uruchomienie windykacji terenowej, polegającej na wizycie naszego pracownika w miejscu zamieszkania dłużnika lub w firmie, którą prowadzi. Wówczas próbujemy wypracować satysfakcjonujące obie strony porozumienie, określające między innymi termin i formę spłaty należności.

Skuteczna windykacja Częstochowa

Skuteczna windykacja w Częstochowie, oferowana przez naszą kancelarię, obejmuje także etap postępowania sądowego. W przypadku, gdy dłużnik nie chce uregulować należności, klientom rekomendujemy wniesienie pozwu w postępowaniu cywilnym. Reprezentujemy was przed sądem, a także w późniejszym postępowaniu egzekucyjnym, prowadzonym przez komornika.

Jeśli chcesz szybko rozwiązać problemy z nierzetelnym kontrahentem – zapraszamy do kontaktu. Windykacja w Częstochowie prowadzona przez naszą kancelarię to usługi dopasowane do twojego biznesu. Działamy szybko i skutecznie. Przekonaj się – wystarczy, że wyślesz do nas dokumenty dotyczące istniejącego długu, a nasi prawnicy od razu zajmą się twoją sprawą. Jeśli prowadzisz firmę w Częstochowie, windykację możemy rozpocząć na podstawie dokumentów przesłanych drogą mailową. Zapraszamy do współpracy!