Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Chorzów


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.
Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.
Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Chorzów

Windykacja Chorzów jest usługą przeznaczoną dla tych z was, którzy borykają się z problemem nieodzyskanych należności od klientów. To najczęstsza przyczyna kłopotów finansowych firm, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, dzięki której utrzymacie płynność przedsiębiorstwa. Zapewniamy kompleksową obsługę zadłużenia, od jego analizy aż do odzyskania należnych wam pieniędzy.

Jak działa nasza firma windykacyjna w Chorzowie? Wszystkie czynności związane z zadłużeniem wykonujemy w oparciu o przepisy prawa, a także zasady etyki zawodowej, obowiązujące w Soltum. Pierwszym krokiem, jaki podejmujemy rozpoczynając współpracę z klientem, jest gruntowna analiza posiadanej przez niego dokumentacji, obrazującej sposób powstania długu oraz dotychczas podejmowane czynności egzekucyjne,

Windykacja długów Chorzów

Windykacja długów w Chorzowie realizowana jest w kilku etapach. Pierwszym z nich jest poinformowanie nierzetelnego kontrahenta o istnieniu zadłużenia wraz z zaproszeniem do kontaktu i ustalenia warunków spłaty. W przypadku gdy sposób ten nie wykazuje pożądanej efektywności, nasi prawnicy podejmują kontakt telefoniczny z dłużnikiem, pouczając go jednocześnie o skutkach finansowych i prawnych dalszej zwłoki w płatności.

Jeśli zobowiązany nadal unika uregulowania należnej wam kwoty lub nie chce podjąć negocjacji, uruchamiana jest windykacja terenowa. Nasz pracownik udaje się do miejsca zamieszkania nierzetelnego kontrahenta lub do prowadzonej przez niego firmy, aby osobiście uzgodnić warunki spłaty zadłużenia. Sporządzane porozumienie obejmuje między innymi rozłożenie należności na raty oraz wskazuje dokładny termin, w jakim ma zostać w pełni uregulowana.

Skuteczna windykacja Chorzów

Skuteczna windykacja w Chorzowie, prowadzona przez Soltum, to także wsparcie klienta, gdy dłużnik – mimo wezwań – nie reguluje ciążącego na nim zobowiązania. W tym przypadku rekomendujemy skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego, a uzyskane w ten sposób orzeczenie z klauzulą wykonalności, jest podstawą do wszczęcia egzekucji komorniczej. Nasi prawnicy przygotują wszelkie niezbędne dokumenty, a także będą reprezentować interesy klienta przed właściwym sądem.

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na odzyskanie należnych ci kwot – zapraszamy do współpracy. Dokumenty opisujące zadłużenie możesz do nas wysłać w formie elektronicznej, co znacznie przyspieszy zajęcie się twoją sprawą przez prawników Soltum.