Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Bydgoszcz


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Bydgoszcz

Windykacja Bydgoszcz jest usługą, którą adresujemy do klientów zmagających się z nierzetelnymi kontrahentami. Zajmujemy się profesjonalnym odzyskiwaniem długów, wynikających z niezapłaconych faktur, nierozliczonych umów czy zaliczek. Działamy skutecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Windykacja należności w Bydgoszczy prowadzona jest przez naszych pracowników różnymi sposobami. Dobór konkretnych metod dopasowujemy do rodzaju zadłużenia, a także kontrahenta, który unika płatności. Realizację usługi poprzedzamy gruntowną analizą posiadanej przez naszych klientów dokumentacji, którą można do nas przesłać także w wersji elektronicznej.

Windykacja długów Bydgoszcz

Windykacja długów Bydgoszcz jest procesem kilkuetapowym Po wstępnej analizie dokumentów, wysyłamy do nierzetelnego kontrahenta pismo, z przypomnieniem o konieczności zapłaty. W kolejnym kroku kontaktujemy się z nim telefonicznie, aby wypracować satysfakcjonujące obie strony porozumienie w kwestii spłaty zaległości.

Jeśli metody te okazują się nieskuteczne – pracownik windykacji terenowej udaje się do dłużnika w celu osobistego spotkania. Podczas rozmowy omawiane są warunki uregulowania zadłużenia oraz ewentualne jego rozłożenie na raty. Wysokość i ilość rat uzgadniamy z naszym mocodawcą, aby porozumienie odpowiadało jego oczekiwaniom oraz możliwościom finansowym zadłużonego kontrahenta.

Skuteczna windykacja Bydgoszcz

Skuteczna windykacja w Bydgoszczy, jaką oferujemy naszym klientom, prowadzona jest przez pracowników legitymujących się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale także doświadczeniem. To gwarancja efektywności procesu odzyskiwania długu oraz jego zgodności z przepisami. Windykatorzy przestrzegają także zasad etycznych, jakie obowiązują w naszej firmie od początku jej istnienia.

Jeśli chcesz uniknąć utraty płynności finansowej swojej firmy, do czego przyczyniają się niezapłacone przez kontrahentów należności – zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z naszą kancelarią, aby uzyskać niezbędne informacje o usłudze odzyskiwania długów oraz o warunkach jej realizacji. Dokumentację związaną z zadłużeniem możesz przesłać w formie elektronicznej, co znacznie przyspieszy rozpoczęcie procesu windykacji.