Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Bielsko-Biała


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Bielsko-Biała

Problem z nierzetelnym kontrahentem, który na czas nie reguluje swoich zobowiązań, to codzienność wielu polskich firm. Rozwiązaniem jest windykacja w BielskuBiałej, prowadzona przez Soltum. Przejmiemy od ciebie wszystkie obowiązki związane z dyscyplinowaniem dłużnika, doprowadzając do szybkiego uregulowania zadłużenia.

            Warto podkreślić, że windykacja należności w BielskuBiałej, jaką oferujemy, obejmuje działania zgodne z obowiązującym prawem oraz zasadami etycznymi, wdrożonymi w naszej firmie.  Aby rozpocząć współpracę, wystarczy, że skontaktujesz się z kancelarią i przekażesz niezbędne dokumenty, które pozwolą ustalić plan działań windykacyjnych.

Windykacja długów Bielsko – Biała

Windykacja długów w BielskuBiałej to szereg działań, podejmowanych w celu odzyskania należności. Pierwszym z nich jest pisemne zawiadomienie zobowiązanego o kwocie, jaką powinien uiścić. Gdy po wskazanym w piśmie terminie nie nastąpi żadna reakcja ze strony dłużnika, wówczas podejmujemy z nim kontakt telefoniczny.

            Kolejnym etapem, który charakteryzuje się wysoką skutecznością, jest windykacja terenowa. Na czym polega? Przedstawiciel Soltum udaje się do miejsca zamieszkania zobowiązanego lub do siedziby jego firmy, aby ustalić termin spłaty należności i wypracować satysfakcjonujące obie strony porozumienie.

Firma windykacyjna Bielsko – Biała

Jako profesjonalna firma windykacyjna w BielskuBiałej, naszym klientom oferujemy także wsparcie na etapie sądowym. Gdy dłużnik unika kontaktu lub nie realizuje wcześniej podjętych zobowiązań, przygotowujemy pozew i składamy go w twoim imieniu do właściwego sądu. Uzyskanie prawomocnego orzeczenia umożliwi skierowanie sprawy do postępowania egzekucyjnego, prowadzonego przez właściwego komornika.

            Jeśli chcesz uniknąć kłopotów związanych z nieterminowym regulowaniem należności przez twoich kontrahentów – zapraszamy do kontaktu. Podczas wstępnej rozmowy przedstawimy warunki współpracy oraz poinformujemy o dokumentach, jakich będziemy potrzebować. Możesz je przekazać drogą elektroniczną, co znacznie przyspieszy podjęcie czynności windykacyjnych.