Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Białystok


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Białystok

Nieuregulowane przez kontrahenta faktury mogą być przyczyną poważnych kłopotów finansowych każdej firmy. Jak ich uniknąć? Rozwiązaniem jest windykacja w Białymstoku, prowadzona przez kancelarię Soltum. Proces odzyskiwania długów jest kilkuetapowy i przygotowany tak, aby zobowiązany uregulował należności na drodze polubownej.

Jedną z lokalizacji, w której obsługujemy naszych klientów, jest Białystok. Windykacja w tym mieście prowadzona jest przez naszych doświadczonych pracowników, którzy legitymują się także odpowiednim przygotowaniem teoretycznym. Realizowane przez Soltum czynności są zgodne z obowiązującymi przepisami oraz z etyką zawodową, do której przywiązujemy ogromną wagę.

Windykacja długów Białystok

Windykacja długów w Białymstoku obejmuje kilka etapów. Pierwszym z nich jest analiza posiadanej przez klienta dokumentacji. W kolejnym kroku wysyłamy do nierzetelnego kontrahenta powiadomienie o długu, a także zapraszamy do kontaktu, w celu uzgodnienia warunków jego spłaty. Gdy sposób ten nie przynosi oczekiwanego rezultatu – kontaktujemy się z zobowiązanym drogą telefoniczną.

To metoda, która w większości przypadków doprowadza do szybkiego uregulowania zadłużenia. W przeciwnym razie w miejscu zamieszkania dłużnika lub w siedzibie prowadzonej przez niego firmy pojawiają się nasi windykatorzy terenowi, którzy podczas osobistej rozmowy, uzgadniają warunki satysfakcjonującego obie strony porozumienia. Wówczas ustalamy termin spłaty, ewentualne rozłożenie długu na raty czy ostateczny termin uregulowania należności.

Windykacja należności Białystok

Windykacja należności w Białymstoku to także kwestie prawne, związane z ewentualnym wytoczeniem powództwa cywilnego przeciwko nierzetelnemu dłużnikowi. Wówczas zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne naszym klientom, wraz z ich reprezentacją na każdym etapie toczącego się postępowania.

Jeśli borykasz się z problemem nierzetelnego kontrahenta, który unika uregulowania należności wynikających z faktury, umowy czy nierozliczonej zaliczki – zapraszamy do współpracy. Skuteczna windykacja w Białymstoku, prowadzona przez Soltum, to gwarancja rzetelności i szybkiego odzyskania kwot należnych twojej firmie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o warunkach przyszłej współpracy.