Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Rzeszów


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Rzeszów

Nieuregulowana faktura, nierozliczona zaliczka, a może niewykonana umowa? Jeśli masz problem z wyegzekwowaniem należności od swojego kontrahenta, skorzystaj z możliwości, jakie daje windykacja długów w Rzeszowie. Pomagamy naszym klientom w skutecznym i zgodnym z prawem odzyskaniu należnych im kwot.

            Współpracę rozpoczynamy niezwłocznie od momentu przekazania nam dokumentów dotyczących zadłużenia. Wzywamy zobowiązanego do dobrowolnego uregulowania należności, co pozwoli mu uniknąć dodatkowych kosztów. Pismo przypominające o obowiązku zapłaty formalnie rozpoczyna proces windykacyjny, który prowadzimy aż do czasu całkowitej spłaty zobowiązania.

Windykacja długów Rzeszów

Windykacja w Rzeszowie to także telefoniczna rozmowa z nierzetelnym kontrahentem. Stosujemy ją w sytuacji, w której dłużnik nie kontaktuje się z nami, mimo wysłanego wcześniej pisma. Przekonujemy zobowiązanego do dobrowolnej zapłaty, informując jednocześnie o konsekwencjach finansowych i prawnych dalszej zwłoki w uregulowaniu należności.

            Gdy i ten sposób nie jest efektywny, nasza firma windykacyjna w Rzeszowie rozpoczyna czynności terenowe. Pracownik Soltum spotyka się z dłużnikiem w miejscu jego zamieszkania lub w firmie, którą prowadzi. Podczas rozmów wypracowywane jest porozumienie w kwestii spłaty należności, określające między innymi termin oraz sposób uregulowania długu.

Windykacja należności Rzeszów

W zakres naszych usług wchodzi także sądowa windykacja należności w Rzeszowie. W przypadku niewywiązywania się dłużnika z wcześniejszych ustaleń, w imieniu klienta składamy pozew do sądu. Prawomocne orzeczenie pozwoli na odzyskanie należności na drodze egzekucji komorniczej.

            Jeśli chcesz uchronić swoją firmę przed kłopotami finansowymi, które są wynikiem nieuregulowanych należności przez twoich klientów – zapraszamy do kontaktu. Wszelkie dokumenty możesz przesłać do nas drogą elektroniczną, co pozwoli na niemal natychmiastowe zajęcie się twoją sprawą przez doświadczonych pracowników Soltum.