Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Olsztyn


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Olsztyn

Na bezpieczeństwo finansowe każdej firmy ma wpływ kilka czynników, wśród których czołowe miejsce zajmuje terminowe regulowanie zobowiązań finansowych przez kontrahentów. Jeśli borykasz się z problemem niezapłaconych faktur oraz klientów, którzy uporczywie unikają kontaktu – rozwiązaniem jest windykacja w Olsztynie, prowadzona przez Soltum.

            Działamy tak, aby efektywnie i w zgodzie z prawem odzyskać twoje należności. Pierwszym krokiem jest pisemne przypomnienie dłużnikowi o istnieniu zaległości oraz kwocie, jaką powinien zapłacić. Informacja służy także zainicjowaniu kontaktu ze strony zobowiązanego, co pozwala na uzgodnienie szczegółów spłaty.

Windykacja długów Olsztyn

Windykacja długów w Olsztynie, w przypadku braku reakcji nierzetelnego kontrahenta na wysłane pismo, przewiduje podjęcie kontaktu telefonicznego. Wówczas nasi pracownicy dzwonią do dłużnika, ustalając z nim wszelkie kwestie formalne związane z uregulowaniem przeterminowanej należności.

            W niektórych przypadkach niezbędna jest terenowa windykacja należności w Olsztynie. W tym przypadku osobiście kontaktujemy się z dłużnikiem, przyjeżdżając do jego miejsca zamieszkania lub do firmy, którą prowadzi. Przedstawiciel Soltum negocjuje finalny kształt porozumienia, które określa termin oraz formę spłaty.

Firma windykacyjna Olsztyn

A co w przypadku, gdy dłużnik nadal unika kontaktu? Wówczas nasza firma windykacyjna w Olsztynie kieruje sprawę do sądu. Przygotowujemy pozew oraz reprezentujemy cię na każdym etapie postępowania. Pozytywne rozstrzygnięcie, czyli uzyskanie prawomocnego orzeczenia, otwiera bowiem możliwość dochodzenia należności przez komornika.

            Zapraszamy do kontaktu! Podczas wstępnej rozmowy poznasz wszystkie szczegóły dotyczące przyszłej współpracy. Wiemy, jak cenny jest dla ciebie czas, dlatego też gwarantujemy, że sprawą zajmiemy się niezwłocznie, tuż po przekazaniu nam niezbędnych dokumentów. Możesz je wysłać drogą elektroniczną, co znacznie przyspieszy rozpoczęcie czynności windykacyjnych przez naszych prawników.