Skontaktuj się

Nasi specjaliści przekażą informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

71 735 73 31

biuro@soltum.pl

Windykacja Gdańsk


O firmie

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności. Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przekażą wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą rozpocząć współpracę.

Skontaktuj się

Windykacja Gdańsk

Windykacja należności w Gdańsku to propozycja dla tych z was, którzy mierzą się w swojej działalności z problemem nierzetelnych kontrahentów. Niezapłacone faktury, niewykonane umowy czy też nierozliczone zaliczki są najczęstszą przyczyną powstawania długów, które trudno wyegzekwować.

Aby uniknąć zagrożenia związanego z utratą płynności finansowej firmy, zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się profesjonalnym i skutecznym odzyskiwaniem długów, w zgodzie z przepisami oraz normami etycznymi, które obowiązują każdego pracownika naszej kancelarii.

Windykacja należności Gdańsk

Jak prowadzona jest windykacja w Gdańsku? Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z dokumentacją dotyczącą długu. Po jej analizie zawiadamiamy zobowiązanego o konieczności uregulowania konkretnej kwoty. W przypadku braku reakcji – wdrażamy windykację telefoniczną, przekazując dłużnikowi informację o konsekwencjach unikania zapłaty.

Skuteczna windykacja w Gdańsku to również wizyty naszych pracowników w miejscu zamieszkania nierzetelnego kontrahenta lub w prowadzonej przez niego firmie. Podczas spotkań staramy się wypracować satysfakcjonujące obie strony porozumienie, określające formę i termin spłaty zadłużenia.

Windykacja długów Gdańsk

Windykacja długów w Gdańsku obejmuje także etap sądowy, wykorzystywany w sytuacji, gdy zobowiązany unika kontaktu lub nie realizuje warunków zawartego porozumienia. W tym przypadku klientom zapewniamy profesjonalną reprezentację podczas postępowania cywilnego oraz późniejszej egzekucji komorniczej.

Zapraszamy do współpracy. Profesjonalnie i szybko zajmiemy się odzyskaniem należnych ci pieniędzy. Wystarczy skontaktować się z kancelarią Soltum i przekazać niezbędne dokumenty, aby nasi prawnicy mogli rozpocząć czynności egzekucyjne.